slideup

POZNAŃ - MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH ( walczymy o tytuł Zwycięzcy Polski ) Z dnia 22 października 2017

To juz kolejny raz , gdy polskie porcelanki dumnie i godnie prezentują się na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu.
Tym razem skład ekipy NOVEJ ESPERY był większy. Do rodzeństwa Bono i Belli dołączyła piękna, delikatna i niezwykle szlachetna Carmen.
W sobotę  21.10.20.2017 reprezentowała nas  wyjątkowo skutecznie zdobywając tytuły Zwyciezca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwyzięzca Rasy oraz nominację do Crufts 2018. W niedzielę porcelanowa obsada wystawy była już większa.Wystąpiliśmy w składzie.
Bella Nova Espera  - klasa pośrednia - 1 miejsce, ocena doskonała, CAC, Zwyciezca Polski
Carmen Nova Espera - klasa młodziezy - 1 miejsce, ocena doskonała, Zwyciezca Młodziezy, Najleposzy Junior w Rasie, BOS
Bono Nova Espera - klasa otwarta - 1 miejsce, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB  i .....co zawsze cieszy najbardziej , doskonały opis : efektowny , samczy pies, bardzo dobry format, piękna głowa, doskonała szyja, górna i dolna linia, przedpiersie i front. Bardzo dobre kątowania kończyn, bardzo harmonijny ruch.

Sędzia Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska pochwaliła za pięknego psa i była mile zaskoczona , że to już NASZ, czyli wyhodowany w Polsce porcelanek.
Ale największy zachwyt ogarnął ją gdy zobaczyła naszą Nene BALDONI startującą jeszcze w klasie szczeniąt.
Słów zachwytu było mnóstwo, a opis jest tylko tego potwierdzeniem: piękna , stylowa suczka o wspaniałych liniach. Bardzo piekna głowa,doskonała szyja, linia górna i dolna, przedpiersie i front. Doskonale zbalansowana, charmonijna w wyrazie i ruchu.
Jednoznacznie i głośno stwierdziła , że to będzie przepiękna suka.
My też mamy taką nadzieję.
A od siebie jeszcze dodam -.... że także ze wspaniałym charakterem.

 

 

 

Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs