slideup

TURYSTYKA PIESZA Z PORCELANAMI Z dnia 18 grudnia 2020

Czas spędzony z przyjaciółmi nigdy nie jest czasem straconym, a jeśli jeszcze przyjaciele są wielbicielami porcelaine to satysfakcja jest podwójna.

Z właścicielami moich psów staram się utrzymywać dobre relacje, służyć im radą gdy jest taka potrzeba, a gdy tylko jest możliwość organizować wraz z nimi wspólne, psio-ludzkie  spotkania. 
Stąd pomysł, by kilka kolejnych niedziel spędzić aktywnie,  wraz z naszymi pupilami na ciekawych turystycznych szlakach. 
Dla nas, każdy taki szlak to małe sprawnościowe wyzwanie, a dla naszych psów niebywała wręcz radość z poznawania nowych miejsc, nowych, intrygujących zapachów. To także szansa na utrwalanie  właściwych zachowań, naukę posłuszeństwa, przywołania, tworzenia pozytywnych relacji psio-psich i psio-ludzkich. Wszak dobry pies, to dobrze wychowany pies. Na szlaku, w lesie, w górach nie ma mowy o niesubordynacji. 
Na naszych trasach dotarliśmy na Pilsko, odwiedziliśmy Ojcowski Park Narodowy, a także Dolinę Będkowską i Kobylańską.
Chociaż ilość pokonanych kilometrów dawała nam się we znaki, wcale nie rezygnowaliśmy z kolejnych wypraw. Nic tak nie smakuje na łonie natury jak świeżo parzona kawa  czy gorąca herbata z termosu.
Wspólnie spędzony czas we wspaniałym gronie i doskonałej atmosferze jest doskonałym zakończeniem pracowitego tygodnia.
Wszystkich obecnych i przyszłych właścicieli porcelaine zawsze serdecznie zapraszamy do naszej turystycznej ekipy. CHODŹCIE Z NAMI.
 
Ewa Pilich
 
 
 
 
Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs